Eko-Podłoga: kompleksowe i profesjonalne usługi parkieciarskie

Eko Podłoga- podłogi drewniane, sprzedaż, doradztwo, profesjonalny montaż

Adres

ul. Rymanowska 20A, 38-500 Sanok

Zadzwoń do nas

+48 662 369 876

Wyślij zapytanie

ekopodlogasanok@gmail.com

Możesz nam zaufać!

Firma Eko-Podłoga działa na rynku od wielu lat. W tym czasie pozyskaliśmy wielu zadowolonych klientów i kontrahentów. Nasz model działania opieramy na sprzedaży i montażu wysokiej jakości drewnianych podłóg, schodów, elewacji i desek tarasowych.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie doboru odpowiednich materiałów oraz montażu sprawiło, że nasza ekipa znana jest z dokładności oraz zaangażowania podczas wykonywania prac. Zawsze pozostawiamy po sobie porządek i perfekcyjnie wykonaną drewnianą podłogę.

Eko-Podłoga
Eko-Podłoga

Eko-Podłoga

W naszym salonie znajdziecie Państwo wiele ciekawych rozwiązań, które z pewnością zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W doborze odpowiednich materiałów i kolorystyki pomogą nasi doradcy, którzy od wielu lat pracują w tym segmencie rynku.

 

To dzięki nim nasi klienci mogą chwalić się idealnie dobranymi materiałami na podłogi. Drewno to materiał, który wymaga doświadczenia i ogromnej wiedzy. Dobór odpowiedniego rodzaju deski, wykończenia, koloru oraz informacje o właściwej pielęgnacji są wręcz bezcenne. Efekt końcowy to suma wielu czynników, które doskonale znamy.

 

W naszym salonie czekają na Państwa drewniane podłogi, parkiety oraz wiele elementów, które współtworzą z nimi wyjątkowy design w każdym pomieszczeniu. Aby je odkryć wystarczy odwiedzić nas i sprawdzić jakie propozycje możemy dla Was przygotować. To szczególnie istotne w kontekście projektowania całego wnętrza. Dopasowanie poszczególnych elementów sprawi, że całość nabierze wyjątkowego charakteru a drewniana podłoga będzie zwieńczeniem wszystkich trudów.