Eko-Podłoga: kompleksowe i profesjonalne usługi parkieciarskie

Eko Podłoga- podłogi drewniane, sprzedaż, doradztwo, profesjonalny montaż

Adres

ul. Rymanowska 20A, 38-500 Sanok

Zadzwoń do nas

+48 662 369 876

Wyślij zapytanie

ekopodlogasanok@gmail.com

Panele podłogowe są świetnym pomysłem na aranżację modnego i funkcjonalnego wnętrza. Proponujemy nie tylko pomoc w ich wyborze, ale i profesjonalne układanie drewnianych paneli podłogowych. Dzięki nim można zyskać praktyczne, wytrzymałe i stylowe wykończenie posadzki. Produkty z naszej oferty mogą np. imitować różne gatunki drewna, a tym samym stanowić doskonałą i tańszą alternatywę dla litych podłóg drewnianych. Dostępne są również modele niezwykle realistycznie odzwierciedlające płytki z naturalnego kamienia. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na pomoc w dopasowaniu tych wyrobów pod kątem stopnia odporności powierzchni na ścieranie oraz dobrać do konkretnego pomieszczenia.

Profesjonalne układanie paneli podłogowych

Zakres naszych prac obejmuje m.in. przygotowanie podłoża, położenie izolacji akustycznej oraz wybranych przez klienta produktów. Po wykonaniu tych czynności zostawiamy po sobie porządek.

Panele podłogowe drewniane nadają się bowiem do ułożenia praktycznie wszędzie: w kuchni, salonie, sypialni, domowym gabinecie czy przedpokoju. Starannie dobrane do stylu panującego w tych wnętrzach pozwolą użytkownikom cieszyć się dekoracyjną, modną posadzką przez wiele lat. Ponadto ich zaletą jest łatwość pielęgnacji i utrzymania w czystości, wystarczy użyć do tego odpowiednich detergentów do podłóg.