Eko-Podłoga: kompleksowe i profesjonalne usługi parkieciarskie

Eko Podłoga- podłogi drewniane, sprzedaż, doradztwo, profesjonalny montaż

Adres

ul. Rymanowska 20A, 38-500 Sanok

Zadzwoń do nas

+48 662 369 876

Wyślij zapytanie

ekopodlogasanok@gmail.com

Wyjątkowy materiał na podłogę

Drewniana podłoga to element wykończenia, który kładziemy raz na kilkadziesiąt lat. Wybór odpowiedniego materiału jest więc kluczowy do tego, by móc cieszyć się nią przez długie lata. Deska lita składa się z jednego elementu drewna.

Przekrój możemy podzielić na spód, część pióro wpustu, oraz na warstwę górną, wierzchnią, użytkową. Taka podłoga ma od 6 do 7 mm warstwy użytkowej co oznacza, że w przyszłości będziemy mogli ją odnawiać aż 4 – 5 razy.

Eko-Podłoga
Eko-Podłoga

Eko-Podłoga

Drewno to bardzo wyjątkowy materiał na podłogę. Jego odpowiednia pielęgnacja sprawia, że przez wiele lat może cieszyć nasze oczy i stanowić ważny element dekoracyjny domu. Deska podłogowa lita idealnie nadaje się do każdego rodzaju pomieszczenia. Dzięki tym właściwościom wyrosła na jeden z pierwszych wyborów w nowoczesnym budownictwie. Deska lita często wykorzystywana jest również do pokrycie nią drewnianego tarasu lub elewacji. Odporność na drobne uszkodzenia oraz zmienne warunki atmosferyczne to z pewnością właściwości, które sprawiły, że jest bardzo popularnym materiałem.

Z pomocą w wyborze odpowiedniego gatunku drzewa pomoże zespół doradców, których znajdziecie Państwo w naszym salonie. Doświadczenie i wiedza zbierane przez lata pracy pozwalają nam dopasować materiały do oczekiwań klienta. Doradztwo w tym zakresie to nasza specjalność. Od początku działalności firmy realizujemy projekty drewnianych podłóg, parkietów, tarasów i elewacji. Skupiliśmy wokół siebie najlepszych producentów i montażystów. Dzięki temu jesteśmy liderem w branży na lokalnym rynku. Każdego dnia realizujemy ciekawe projekty, które cieszą oczy właścicieli i odwiedzających ich gości.

Nasi partnerzy
Pracujemy z najlepszymi