Eko-Podłoga: kompleksowe i profesjonalne usługi parkieciarskie

Eko Podłoga- podłogi drewniane, sprzedaż, doradztwo, profesjonalny montaż

Adres

ul. Rymanowska 20A, 38-500 Sanok

Zadzwoń do nas

+48 662 369 876

Wyślij zapytanie

ekopodlogasanok@gmail.com

To jedna z usług, jakie świadczymy dla Państwa. Lakierowanie podłogi drewnianej jest najczęstszą metodą ich wykończenia i wiąże się z nią wiele zalet. To sposób na to, aby dobrze zabezpieczyć je przed różnego rodzaju uszkodzeniami, a zarazem zapewnić im większą wytrzymałość i odporność na zabrudzenia. Jednocześnie dodatkowa warstwa nada podłożu efektownego połysku, jeśli ktoś lubi klasyczne rozwiązania. Do wyboru jest również wykończenie matowe lub półmatowe, które najczęściej mają zastosowanie w surowych, nowoczesnych wnętrzach.

Warto dodać, że lakier chroni powierzchnię przed wilgocią, odbarwieniami i działaniem środków chemicznych.

Lakierowanie podłogi drewnianej

Dysponujemy odpowiednią wiedzą, doświadczeniem oraz niezbędnym sprzętem do realizacji wszystkich czynności związanych z renowacją podłoża. Gwarantujemy, że będzie ono prezentowało się estetycznie i efektownie – bez smug i zacieków. Zajmiemy się dokładnie każdym centymetrem odnawianej powierzchni. Warto zaufać takim fachowcom jak my!

Jeśli chcą Państwo, aby podłoga drewniana jak najdłużej zachowała swój atrakcyjny wygląd, zachęcamy do skorzystania z profesjonalnie wykonanej przez nas usługi lakierowania!