Zależy Państwu, aby parkiet w domu prezentował się elegancko i był prawidłowo zainstalowany? Aby osiągnąć taki efekt warto skorzystać z pomocy doświadczonych montażystów, którzy specjalizują się w układaniu podłóg drewnianych. Między innymi takich zleceń podejmuje się nasza firma gwarantująca dokładne i precyzyjne wykonanie prac, w efekcie których parkiet w wybranych pomieszczeniach Państwa domu będzie prezentował się estetycznie i zapewniał wygodę wszystkim domownikom przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanej usługi oraz nawiązania kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przeprowadzą profesjonalny montaż podłóg drewnianych we wskazanym przez Państwa miejscu.

Układanie podłóg drewnianych – dlaczego warto skorzystać z usługi oferowanej przez Eko-Podłoga?

Wieloletnie doświadczenie, stosowanie wyłącznie sprawdzonych i najwyższej jakości materiałów oraz niezwykła precyzja – to tylko niektóre cechy wyróżniające naszą firmę na tle konkurencji. Specjalizujemy się w układaniu parkietów z ekologicznych surowców o wysokim stopniu wytrzymałości. Montując podłogi drewniane w domach naszych Klientów stawiamy przede wszystkim na dokładność oraz dostosowanie wzoru parkietu i jego rodzaju do charakteru wnętrza, w którym zostanie zainstalowany.

Prace związane z montażem podłóg drewnianych – jak przebiegają w naszej firmie?

Planują Państwo gruntowny remont w swoim domu uwzględniający m.in. montaż parkietu w wybranych pomieszczeniach? Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych fachowców! Układamy panele i ekologiczne deski dostosowane do rozmiaru i potrzeb wnętrza. Każde zlecenie poprzedzone jest wykonaniem dokładnych pomiarów posadzki, jej wilgotności, a następnie gruntowaniem podłoża, ustaleniem kierunku desek i finalnie klejeniem ich do posadzek. Układanie podłóg drewnianych kończymy starannym wyczyszczeniem powierzchni z zanieczyszczeń powstałych wskutek prac tak, aby prezentowała się nieskazitelnie i była gotowa do użytku przez domowników.
Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów od wykańczania wnętrz oraz zapoznania się z przykładowymi realizacjami na naszej stronie.