Elewacje drewniane do domów całorocznych

Drewno przeżywa obecnie renesans w budownictwie i ogrodnictwie. Modne i popularne są trendy nawiązujące do natury. Elewacja wykonana z drewna najwyższej klasy to wyraz prestiżu, elegancji i nowoczesności w zgodzie z naturą.

Drewno jest odpowiednio sezonowane i suszone, pozyskane od certyfikowanych dostawców.

Elewacje drewniane do domków letniskowych

Elewacja jest wizytówką domu – nadaje mu charakteru i dodaje stylu. Elewacja z drewna ozdobi budynek, jednocześnie pełniąc przy tym wiele funkcji. Chroni dom przed wilgocią, zmniejsza utratę ciepła (ponieważ drewno to doskonały naturalny izolator cieplny), jak również jest znakomitym izolatorem akustycznym. Najlepszym materiałem do wykonania takiej elewacji jest deska z naturalnego lub termowanego drewna. Są to materiały, które przeciwstawiają się przez lata kaprysom natury. 

Naturalny  i ciepły dom

Dzięki naturalnym odcieniom, połączonym z wyrazistą strukturą słoi przyrostu rocznego przełamanych okrągłymi sękami taka elewacja robi wrażenie wiecznie żywej. Wykończenie- naturalne woski potęgują tn efekt. Szeroki wybór gatunków drewna takich jak – świerk, sosna, modrzew syberyjski czy jesion termowany powoduje, że każdy odnajdzie dla siebie coś odpowiedniego.